Dziennik Polonii w Kanadzie
www.gazetagazeta.com
Różności
Jak grać w loterię aby wygrać?
Wróżka Alicja
Oct 15, 2010
 
 

Z cyklu: Rozmowy z Wróżką Alicją

W dziedzinie finansów i dobrobytu materialnego istnieją dwa prawa: prawo ludzkie i prawo duchowe.  Prawa ludzkie znane są wszystkim między innymi jako prowadzenie dobrego budżetu w firmie lub domu, oszczędności, inwestycje itp. W dziedzinie tej pomaga wielu specjalistów - finansowi doradcy, księgowi, bankowcy. 

W duchowych lub ezoterycznych prawach w dziedzinie dóbr materialnych pomóc może poradą... Dobra Wróżka. I to odpowiedzi na częste pytania klientów o to jak grać w loterię aby wygrać?

Pytanie: Wróżko Alicjo, proszę o radę jak wygrać w loterię? Gram od wielu lat, ale poza trafioną 'czwórką' nic więcej jeszcze nie wygrałem. Wiem, że innym szczęści się dużo więcej niż mnie...

Odpowiedź: Aby wygrać w loterię, od strony duchowej, ezoterycznej  potrzebne jest spełnienie dwóch warunków:
1) W trakcie grania należy myślami, uczuciami być w stanie, w którym chcesz być - czyli w stanie już wygranej.
2) Należy być połączonym myślami, uczuciami z Twoją osobistą relacją z dobrobytem i pieniędzmi.

Co to oznacza w praktyce? Oznacza to, że grając w loterię Ty musisz się tak czuć jakbyś już wygrał, jakbyś już miał tę wygraną w ręku i się nią cieszył, był tym człowiekiem, który ma pieniądze i dobrobyt materialny. Zewnętrznie patrząc, możesz mieć jedyne pięć dolarów przy sobie lub na koncie w banku. Ale duchowo - w Twoich myślach i uczuciach, musisz czuć się bogatym, być tym, który już wygrał to co chciał wygrać. Czasem zdobycie się na takie uczucie jest trudne. Wtedy pomoże medytacja, wizualizacja, zrobienie "albumu marzeń", ukazującego Twoje wymarzone życie "już po wygranej", i inne techniki. Na naukę takich technik, zapraszam na sesję ze mną. Lub zachęcam do własnej pomysłowości. 

Osoba, która wygrała największy w historii Stanów Zjednoczonych Jackpot - główną wygraną w loterii, była... milionerem przed wygraniem. Było to w 2002 roku i wygrana wyniosła $315 milionów dolarów amerykańskich. Osobie tej przed wygraniem w loterię łatwiej było spełnić powyższe dwa warunki, jako że była myślami w stanie wygrania (była milionerem), miała dobrą duchową relację z dobrobytem i pieniędzmi.

Także kiedy wygrałeś już 3 lub 4 numery - uczcij to w jakiś sposób i bądź wdzięczny za tę wstępną wygraną. Powiedz sobie: "dziękuję za to dobro materialne, które przyszło do mnie w postaci wygranej 3 lub 4, i jestem gotowa/y na przyjęcie jeszcze większego dobra!" 

Osoba, która wygrała $4,5 milionów w ubiegłym tygodniu, w Vancouver, wygrywała najpierw po trójce, potem czwórce, i kiedy trafiła się jej piątka powiedziała w sklepie gdzie kupiła kupon: "następnym razem wygram szóstkę!". I tak się stało. Ktoś inny po wygraniu piątki narzekałby: "jak to się stało, że to nie szóstka tylko piątka?", w ten sposób oddaliłby kolejną wygraną od siebie. Rzeczywistość lubi wdzięcznych ludzi i się odwdzięcza za słowo "Dziękuję".  Kiedy jesteśmy wdzięczni za wygranie czwórki, nasze szanse na szóstkę dużo się zwiększają.

Pomocne są też afirmacje, czyli zdania, które możesz powtarzać sobie w myślach, mowie lub na piśmie (pisząc je 10-15 razy). Zdania te pomogą uwierzyć Ci, że jesteś gotowy na wygraną w loterię i na dobrobyt materialny w Twoim życiu. Oto przykłady:
"Łatwo wygrywam w loterie!"
"Daję sobie pozwolenie na wygranie w loterię"
"Ja prosperuję gdziekolwiek się odwrócę!"
Pytanie: Gram od wielu lat na te same numery, na które grał mój zmarły ojciec. Wierzę, że przyniosą mi szczęście. Co Ty na to, Alicjo?’

Odpowiedź: Większość tych którzy grają w loterię pieniężną, pragnie wiedzieć jakie będą szczęśliwe numery wygrane.  "Pragnę odgadnąć szczęśliwe numery!", "Pragnę wiedzieć jakie numery wygrają w ten piątek!" - tak jakby te wygrane numery już były wybrane i ustalone dużo wcześniej we wszechświecie. Jako wróżka znająca prawa duchowe, chcę Wam, Kochani, powiedzieć, że takie numery nie są ustalone przed dniem, godziną i minutą odbycia się loterii. Szczęśliwe numery wygranej w loterię wyjdą dokładnie w dniu i o godzinie, o której dana loteria się rozegra. Ustawią się one tak aby stanowiły wygraną dla tej spośród grających osób, która jest najbardziej "połączona" duchowo:  w swoim pragnieniu wygrania i wierze, że wygra i na tą wygraną "zasługuje". 

Rzeczywistość jest płynna i potrafi doskonale przystosować się dla osoby, która ją kreuje.  Tak więc ten gracz w loterię, który najbardziej duchowo gotowy jest na przyjęcie wygranej, sprawia, że w dniu i momencie ziemskiej rzeczywistości, kiedy loteria się już odbywa, rzeczywistość "nagnie" się do tej osoby spośród grających, która ją przedtem swoimi myślami, pragnieniem i pozytywnym oczekiwaniem wygranej ukształtowała. 

Tak więc, grając w numery Twojego zmarłego taty, pamiętaj, że rzeczywistość wesprze Cię w stu procentach i w Twoim pragnieniu wygranej, na tyle na ile będziesz umiał spełnić podstawowe prawa duchowe uczynienia się jednym z Twoim pragnieniem wygranej.

Proszę o dalsze pytania i opinie czytelników Gazety Gazeta, na które chętnie odpowiem w przyszłych artykułach.  Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę powodzenia w wygrywaniu!

Zapraszamy do przeczytania strony

Alicja jest profesjonalną wróżką, która służy pomocą i radą w wielu sprawach życiowych. Aby umówić się na sesję z Alicją, należy zadzwonić pod numer telefonu 416-928-2803 lub napisać email: askalicja@yahoo.com© Copyright 2003 by GAZETA Inc.
Opublikowane w Internecie za wiedzą i pozwoleniem wydawcy "Gazety"

www.gazetagazeta.com