Trzy zdjęcia wystarczą aby obalić pseudofakty Macierewicza

1

Antoni Macierewicz będzie w środę opowiadał, że nastąpił tragiczny, olbrzymi wybuch, który przefragmentował cały samolot i zabił wszystkich pasażerów, natomiast na zdjęciu widać blachę, która nawet nie jest wgięta – powiedział w “Faktach po Faktach” profesor Paweł Artymowicz z Uniwersytetu w Toronto. 

Podkomisja badająca katastrofę smoleńską zaprezentuje w środę swój raport techniczny. Profesor Artymowicz powiedział, że “najważniejszą rzeczą, która zostanie w środę ogłoszona jako pseudodowód eksplozji – jak zapowiadał pan Macierewicz, będzie wybuch, który zabił wszystkie osoby na pokładzie”. – On oznajmił, że to, co się stało w skrzydle, nie mogło zabić pasażerów, ale to, co się stało pod podłogą, w centropłacie, to zabiło wszystkich pasażerów – dodał.

Więcej

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

1 Comment

  1. Marek Maciolowski on

    Prof Artymowicz poprostu opowiada banialuki. Na zdjeciach ze Smolenska wlasnie widac bardzo dokladnie wygiete na zewnatrz blachy poszycia samolotu .
    Prof Artymowicz jest rowniez wrozbita – zawczasu wiedzial co Minister Antoni Macierewicz powie we srode.

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.