Ośrodki holistyczne oferują sex usługi

0

Jedno na cztery licencjonowane ośrodki medycyny holistycznej w Toronto oferują nielegalne usługi seksualne, jak podaje najnowszy raport audytora generalnego.

Do grudnia 2016 roku w mieście znajdowało się 410 takich ośrodków i wygląda, że 107 z nich oferuje erotyczne masaże i inne tego typu usługi.

Są to działania niebezpieczne, zagrażające zdrowiu, a także powodujące ryzyko działania ludzi handlujących tzw. żywym towarem.

Toronto wydaje licencje na salony masażu, których jest obecnie 25, jednakże osoby wykonujące takie masaże muszą poddawać się bardzo dokładnym badaniom zdrowia aby móc wykonywać tego typu usługi.

Salony masażu mogą znajdować się tylko w niektórych regionach miasta z dala od dzielnic mieszkaniowych, szkół, kościołów lub świątyń.

Tymczasem wobec osób prowadzących ośrodki holistyczne nie ma takich wymagań i w związku z tym proponuje się zaostrzenie przepisów aby nie dopuścić do powstawania domów publicznych, miejsc gdzie odbywają się nielicencjonowane rozrywki dla osób dorosłych i inne tego typu imprezy.

Oto porównanie obu typów placówek:

Salony masażu:

Koszt licencji 13.102 dol. Koszt corocznego odnowienia licencji 12.660 dol.

Ośrodki holistyczne:

Koszt licencji 270 dol.

Koszt corocznego odnowienia licencji -148 dol.

Liczba licencjonowanych praktyków holistycznych – 2.294 Liczba zaaprobowanych przez miasto profesjonalnych stowarzyszeń holistycznych 37.

Poleć:

O Autorze:

Socjolog, dziennikarz-amator. Zainteresowania: muzyka, literatura, film, podróże.

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.