Open House, na którym trzeba być

1

Nasza kabaretowa Magda Papierz (Kabaret pod Bańką) od dłuższego czasu jest zaangażowana w przeciekawą dzialalność znakomitego miejsca w Caledon East – od lat działającego “wellness centre” VICTORIAN GARDEN MEDICAL and HEALING ARTS STUDIO, które założyła i prowadzi obecnie z Magdą Barbara Błońska.

This slideshow requires JavaScript.

Jego oferta, już dotychczas bardzo bogata, obecnie znacznie się poszerza – poza spa i wysoko wyspecjalizowanymi usługami kosmetycznymi, do którego używany jest supernowoczesny sprzęt najwyższej klasy, Victorian Garden będzie oferować teraz wiele nowych propozycji nastawionych zarówno na “wellness” naszego ciala, jak i duszy i umysłu.

Yoga, zajęcia z malowania, aktorstwa, muzyki, spotkania, koncerty, warsztaty różnego rodzaju, to przebogata oferta miejsca, które przeradza się w dynamiczny klub, gdzie można spotkać interesujących ludzi, dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, a także wzbogacić swoje życie i zmienić je in plus.

O tym wszystkim dowiedzieć się będzie można w przyszłą sobotę, 14 października, kiedy Victorian Garden organizuje Open House – to znakomita okazja, aby zwiedzić ośrodek, poznać ekipę z nim związaną i zapoznać się z bogatym programem jego działalności. A przy okazji posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć wystawę i spotkać wielu ciekawych ludzi.

Poleć:

O Autorze:

Malgorzata P. Bonikowska

Dziennikarka, publicystka, anglistka (doktor językoznawstwa), nauczycielka, autorka książek, działaczka społeczna, współtwórca i redaktor naczelny www.gazetagazeta.com. Kocha pisanie, przyrodę i ludzi.

1 Comment

  1. Miałam okazje poznać osobiście Panią Małgorzatę. Chce dodać ze poza wymienionymi wyżej tytułami oraz dziedzinami działalności jest to przemiła, ciepła osoba!

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.