Nowe loty linii FlyGTA z wysp

0

Linia lotnicza FlyGTA Airline powiedziała, że już wkrótce będzie oferowała codzienne loty do nowych miejsc w Ontario.

Linia ta korzysta z torontońskiego lotniska na wyspie Billy Bishop Airport. Wśród zapowiadanych nowych lotów będzie 18-minutowy lot do znanego technologicznegoośrodkaKitchenerWaterloo, do Region of Waterloo International Airport. Ponadto pasażerowie będą mogli lecieć z Toronto do Barrie do Lake Simcoe Regional Airport.

Nowe loty zostaną zapoczątkowane 6 listopada. w grudniu rozpoczną się również loty do London, do London International Airport.

FlyGTA w chwili obecnej oferuje osiem lotów codziennych do Niagara District Airport w Niagara-on-the-Lake, które rozpoczęto we wrześniu 2016 roku.

Nowe loty do Kitchener-Waterloo i Barrie będą kosztowały 129 dol., w co włączone są wszystkie podatki i opłaty. Samoloty przewożą po ośmiu pasażerów. Ponadto linia FlyGTA Airline organizuje loty czarterowe, a także wycieczkowe loty nad Toronto oraz loty do winnic w regionie Niagara.

Lotnisko Billy Bishop Airport na wyspach w Toronto

Poleć:

O Autorze:

Socjolog, dziennikarz-amator. Zainteresowania: muzyka, literatura, film, podróże.

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.