SPOTKANIA ODWOŁANE – Ukryty Umysł – wrota naszej podświadomości… Leczenie wielu chorób!

2

INFORMACJA Z OSTATNIEJ CHWILI:

Pani Małgorzata Łuka-Kowalczyk informuje, że z powodów osobistych jej przyjazd i seminarium zostały przełożone na wiosnę i że informacja o tym pojawi się wcześniej.

Wszystko czego doświadczyliśmy w życiu jest zapisane w naszej podświadomości. Zarówno te pozytywne jak i traumatyczne przeżycia. Mogą one sprawić, że będziemy zmagać się z życiem, zamiast cieszyć się i rozwijać. Metoda Hidden Mind pozwala odkryć te zapisy i przy użyciu specjalnych korekcyjnych dźwięków wyczyścić je. Dzięki temu zaczynamy doświadczać zdrowia, radości i lekkości, całego swojego potencjału. O potędze ludzkiego umysłu z terapeutką Małgorzatą Łuką-Kowalczyk rozmawia Dorota Sikorska.

Dorota Sikorska: “Hidden mind” oznacza po angielsku ukryty umysł. Tak też nazywa się metoda, którą pani pracuje i której pani uczy. Czy to jest zbieżność?

Małgorzata Łuka-Kowalczyk: Nie, Ukryty Umysł to nawiązanie do podstawowego założenia tej metody korekcyjnej, a mianowicie, że wszystkie informacje dotyczące naszego zdrowia i naszego potencjału są ukryte w naszym ciele. Trzeba tylko umieć do tego dojść. I ja to robię podczas terapii. Docieram do wszystkich informacji, które są ważne by dowiedzieć się dlaczego ciało zaczęło rozwijać się nieprawidłowo, co i kiedy spowodowało, że w systemie danej osoby pojawił się np. wirus czy bakteria, które spowodowały nieprawidłowe funkcjonowanie i zaburzenia.

D.S.: Co może wpłynąć na nas negatywnie i sprawić, że zaczniemy mieć problemy i chorować?

Foto: Marek Kowalczyk

M.Ł.-K.: Jest wiele czynników. Błędy genetyczne od przodków przekazywane poprzez linię krwi, które są “jak wirusy w komputerze”. Wielokrotnie nieświadomie z pokolenia na pokolenie powielamy te same schematy, nawyki i błędy co nasi rodzice czy przodkowie. Wady dziedziczone po przodkach to dużo większy problem, niż ludzie sobie uświadamiają. Po odblokowaniu pacjenci mają poczucie ogromnej lekkości i radości, i wtedy sobie dopiero zdają sobie sprawę, że nosili coś przez całe, jakiś ogromny bagaż. Dużym problemem są także traumy i zaburzenia, jakich doświadczyła osoba. To tylko niektóre rzeczy, które mogą wpłynąć na nas. Cameron Dawson i Tom Griffin twórcy tej metody, odkryli, że nawet myślenie innych o nas ma na nas wpływ i powoduje, że zaczynamy funkcjonować w określony sposób. Ma to znaczenie szczególnie u dzieci, bo one są jeszcze bardzo plastyczne i podatne na wibracje innych osób. Dlatego często u dzieci, które przychodzą do mnie na terapię sprawdzam czy opinia nauczycieli, którzy ich uczą, nie wpływa na nich i nie utrzymuje dziecka w jakimś niewłaściwym stanie. I często się okazuje, że tak właśnie jest.

D.S.: Jak głęboko można pracować tą metodą?

M.Ł.-K.: Bardzo głęboko. Mamy w tej metodzie pracę z mózgiem gadzim najstarszą częścią naszego mózgu, który jest odpowiedzialny za zachowania bezwarunkowe, których nie jesteśmy w stanie kontrolować.

D.S.: A jak jest z zaburzeniami takimi jak ADD, ADHD czy dysleksja?

M.Ł.-K.: Problemy takie jak ADD, ADHD, Dyspraxia, Aspergers czy Spektrum Autystyczne spowodowane są głównie szczepieniami, które wpływają na florę bakteryjną dziecka i powodują uszkodzenie jelit i układu nerwowego. Ale niektore biorą swój początek już w łonie mamy. Wiele zaburzeń zaczyna się już na tym poziomie. Krytyczne momenty w rozwoju człowieka, w których może dojść do problemów, zaczynają się od momentu poczęcia do momentu integracji kości czaszki w wieku około dwunastu miesięcy. W tym czasie mogą wystąpić różnego rodzaju problemy. Np. dla dziecka ważne jest, żeby oboje rodzice kochali je i pragnęli. Kiedy tak się nie dzieje podświadomość rozwijającego się dziecka przejmuje tę informację i jest to oczywiście dla niego szok. Powoduje to “wyłączenie” częściowe lub całkowite meridianów, żeby chronić organizm dziecka przed dalszym przeciążeniem i powstaniem jeszcze większej ilości szkód w jego ciele. Osoba, która odebrała na wstępie swojego życia taką informację jako dorosła będzie doświadczać niezadowolenia z tego co ma, może też mieć trudność w zaufaniu innym ludziom oraz czuć brak emocjonalnego spełnienia.

D.S.: W jaki sposób następuje leczenie w metodzie “Hidden Mind”?

M.Ł.-K.: Najpierw należy dotrzeć do przyczyny zaburzenia, ustalić kiedy ono nastąpiło i dlaczego. Potem terapeuta sprawdza jaka częstotliwość jest potrzebna by naprawić powstałe szkody i jak już to wie, to puszcza odpowiednią sekwencję dźwięków ze specjalnej płyty, którą ma każdy praktykujący terapeuta.

D.S.: I to wystarczy, żeby wrócić do zdrowia i cieszyć się życiem?

M.Ł.-K.: Czasami trzeba jeszcze powtórzyć terapię dwa, trzy razy. Przy poważniejszych zaburzeniach, nawet więcej. Podczas terapii zawsze sprawdzam i ustawiam cały organizm, ale po pierwszej korekcji rzadko utrzymuje się sto procent tego co zrobiłam. Dobrze jak utrzymywało się siedemdziesiąt, osiemdziesiąt procent. Te kolejne razy są po to, by wzmocnić terapię tak by ciało nauczyło się utrzymywać nowe “oprogramowanie” w stu procentach. Efekty terapii można poczuć już podczas pierwszej wizyty i większość pacjentów od razu czuje różnicę. Bardzo widoczne jest to zwłaszcza u dzieci z dysleksją i dysgrafią. Jak mam seminaria, to czasem pokazuję korekcję na dziecku z dysleksją, bo na jego przykładzie widać wyraźnie jak potężna jest ta metoda. Po zdiagnozowaniu i zrobieniu korekty dziecko, które wcześniej nie potrafiło czytać, nagle całkiem nieźle czyta, już od razu po terapii. I potem, w domu w ciągu nocy pochłania trzy książ-ki, jedną za drugą, bo nagle odkrywa jaka to ogromna przyjemność.

D.S.: Czy każde zaburzenie można wyleczyć? Czy też są jakieś przypadki, w których nie można pomóc?

M.Ł.-K.: Wszystko można skorygować. Nie ma żadnych ograniczeń. Ograniczenia są tylko w naszych głowach jeśli komuś wydaje się, że coś nie jest możliwe do zrobienia to faktycznie trudno mu to jest zrobić, bo ma przekonanie, które go ogranicza i nie pozwala doświadczyć pozytywnych zmian w życiu. Niezależnie czy dotyczy to zdrowia czy spełnienia zawodowego czy emocjonalnego. Celowo użyłam tu sformułowania skorygować, ponieważ jest ono bardziej właściwe w przypadku metody, którą pracuję. Bo ja tylko docieram do momentu, kiedy ciało doświadczyło szoku, “podłapało” bakterie czy jakieś inne toksyny lub przyjęło fałszywą informację za prawdziwą i zaczęło się według niej nieprawidłowo rozwijać. I jak znajdę ten moment ciało zaczyna się samo korygować. Psychologowie wiedzą, że mamy w swoim ciele taką specjalna kurtynę, za którą wpychamy wszystkie bolące i raniące nas emocje, wydarzenia… Wydaje się nam, że jak je schowaliśmy,toichniema,aleonesąi wpływają na nas podświadomie bardzo mocno. Można się ich pozbyć, gdy je wyciągniemy, przyjrzymy się im, przeżyjemy i uznamy, że już możemy je puścić, bo nie są prawdziwe. Ja robię podczas korekcji bardzo podobnie. Dźwięki, które puszczam na koniec tylko pozwalają utrwalić cały proces.

D.S.: Organizuje pani także kursy tej metody. Można się tego naprawdę nauczyć?

M.Ł.-K.: Wiedzy jest dużo, ale bez obaw każdy może ją sobie przyswoić. Jest ona opracowana w specjalnych protokołach i student na początku porusza się zgodnie z nimi krok po kroku do momentu aż zacznie to robić już na pamięć. Ci, którzy będą chcieli wykorzystać tę metodę do pracy z rodziną, przyjaciółmi czy z samym sobą mogą zakończyć naukę po poziomie podstawowym. Dalsze poziomy są dla osób, które chcą być wykwalifikowanymi terapeutami i pracować zawodowo z ludźmi. Będzie to zupełnie inny poziom działania, jeszcze głębszy. Na tym etapie kupuje się płytę dla terapeutów. Od tej pory będzie robić swoje własne przypadki. A co równie istotne dostaną wspaniałe i pełne narzędzie do pracy z samym sobą. To daje ogromne poczucie wolności na całe życie.

(Materiał sponsorowany)

 

DWA SPOTKANIA


z Małgorzatą Łuką-Kowalczyk w TORONTO

Zapraszamy na seminaria metody Hidden Mind:


w środę, 6 września, w godz. 19.00 – 21.00;

oraz

w niedzielę, 10 września, w godz.. 11.00 – 13. 00 (z możliwością przedłużenia jak będzie dużo pytań).
Adres: Loggia Condominiums; 1040 The Queensway; Reception Room, second floor. Wstęp: 15 dol. od osoby – płatne na miejscu.

Można zapisać się na terapię (1 osoba ok. 1,5 godz., cena 175 dol.) Zapisy: Katarzyna Przykorska: kataryna.przykorska@gmail.com; tel.1-647-234-4483; Małgorzata Łuka-Kowalczyk: mmbs@vp.pl.

 
 
Poleć:

O Autorze:

Contributor

Materiał nadesłany do redakcji.

2 Comments

  1. Uwazam,ze niewskazane jest publikowanie materialow,ktore nawoluja do zrezygnowania ze szczepien.

    • Malgorzata Kowalczyk on

      Ale w tym wywiadzie nikt nie nawołuje do zrezygnowania ze szczepień!? Po prostu jeśli pada pytanie o przyczyny ADHD, Autyzmu, Aspergera itp – to jest odpowiedź co je wywołuje – szczepienie, głównie MMR – i tyle. Szczepmy się, ale miejmy świadomość, że może to wpłynąć u naszych dzieci na powstanie tych problemów. A to jest fakt i mówią o tym naukowcy na całym świecie…

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.