Polska edukacja dla dzieci w innowacyjnej formie!

1

Mieszkasz za granicą i zależy Ci na tym, aby Twoja pociecha mówiła po polsku? Szukasz odpowiedniego rozwiązania dla swojej rodziny? Sprawdź, co możesz zrobić, aby zaoszczędzić czas i dać swojemu dziecku szansę na naukę języka polskiego gdziekolwiek zechcesz!

Polonijna Szkoła Podstawowa Polonijka (www.polonijka.edu.pl) to projekt edukacyjny dla dzieci w wieku 5-15 lat. Nauka odbywa się przy pomocy Internetowej Platformy Edukacyjnej, na której zamieszczone są treści do nauki, gry, zabawy, a także materiały wideo, które pomagają w przyjemny sposób przyswoić wiedzę. Uczeń ma dostęp do Webinariów, czyli lekcji online z polskimi nauczycielami.

Odbywają się również zajęcia w trzyosobowych grupach, dziecko ma możliwość kontaktu z pedagogiem oraz polskimi kolegami mieszkającymi w różnych częściach świata. To rodzic razem z pociechą decydują jaki materiał spośród przedmiotów z polskiej podstawy programowej będą realizować. W trakcie całego okresu nauki grupa doświadczonych nauczycieli (Telefoniczna Pomoc Dydaktyczna) wspiera rodziców i udziela im wskazówek dotyczących kształcenia dzieci. Pod koniec roku szkolnego uczeń może lecz nie musi przystąpić do egzaminu online, po którym otrzyma certyfikat. Roczny koszt nauki wynosi 3.000 zł, jednak do 15 sierpnia można skorzystać z promocji, płacąc jedynie połowę ceny.

W tej formie edukacji to rodzic wspiera swoje dziecko w nauce w domu, dzięki czemu z łatwością może monitorować postępy swojej pociechy i wybierać odpowiedni czas nauki.

Wszystkie materiały niezbędne do przeprowadzenia lekcji w domu zostały opracowane przez kadrę nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem. Znajdują się one na Internetowej Platformie Edukacyjnej, z której uczeń może korzystać w dogodnej dla siebie porze. Materiał podzielony jest na tygodnie, co pozwala z łatwością wyznaczać cele i kontrolować efekty. Jeszcze przed dołączeniem do projektu, każdy może zobaczyć jak wygląda Internetowa Platforma Edukacyjna, dzięki wersji pokazowej, znajdującej się pod linkiem www.polonijka.edu.pl/demo. Jest to namiastka materiałów, które będą dostępne dla każdego ucznia.

Rodzice zainteresowani nauką swoich dzieci w ramach Polonijnej Szkoły Podstawowej Polonijki mogą w prosty sposób dołączyć do projektu. Rejestracja na stronie www.polonijka.edu.pl/rejestracja.

Rok szkolny rozpoczyna się od września, jednak po dokonaniu płatności uczniowie otrzymują pierwsze materiały edukacyjne. Skorzystaj z promocji i ucz się przez cały rok za połowę ceny!

Poleć:

O Autorze:

Contributor

Materiał nadesłany do redakcji.

1 Comment

  1. Bardzo podoba mi się ten pomysł, przesłałam synowi, który ma dwoje dzieci. Jego synek mówi nieźle po polsku, a córeczka dużo lepiej. To byłby świetny sposób na utrwalenie polskiego. Brawo!

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.