Ubezpieczenia aut znowu droższe

0

Koszty ubezpieczeń samochodowych w Ontario wzrosły po raz kolejny w drugim kwartale 2017 roku. Zaaprobowane stawki, które zostały ogłoszone przez Financial Services Commission of Ontario wykazują przeciętny wzrost o 0,76 proc.

W ubiegłym kwartale stawki wzrosły przeciętnie o 1,24 proc.

W 2013 rządzący liberałowie obiecali, że zredukują składki na samochodowe polisy ubezpieczeniowe przeciętnie o 16 proc. do sierpnia 2015 roku ale kiedy minął tern termin premier Kathleen Wynne przyznała, że było to powiedziane nieco na wyrost.

W kwietniu raport dotyczący stawek ubezpieczeniowych w Ontario wykazał, że prowincja ma najwyższe cen ubezpieczeń samochodowych w całej Kanadzie, mimo że ma jeden z najniższych wskaźników wypadków i przypadków śmiertelnych.

Jak podano, przecięta roczna polisa ubezpieczeniowa na samochód w Ontario wynosi 1458 dol., czyli jest o 55 proc. wyższa niż przeciętne ceny we wszystkich innych prowincjach i terytoriach.

Poleć:

O Autorze:

Socjolog, dziennikarz-amator. Zainteresowania: muzyka, literatura, film, podróże.

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.