POLcast – nowy odcinek 44

0

W najbliższy weekend będą Państwo mogli posłuchać kolejnego odcinka naszego POLcastu.

A w najnowszym 44. odcinku POLcastu prezentujemy:

• pierwszą część wywiadu z wybitnym polskim aktorem Markiem Proboszem o jego niezwykłym życiu i karierze w Hollywood,

• rozmowę z pierwszym czarnoskórym politykiem w Polsce najpierw radnym, a potem posłem Johnem Godsonem z Nigerii, o jego przyjeździe i życiu w Polsce i obecnym projekcie w Nigerii.

• krótką, ale przedstawioną w niezwykle ciekawy sposób historię Polski w tzw. kapsułce autorstwa profesora York University w Toronto Waltera Perchała.

Poza tym: o polskiej kuchni, o różnicach między normalnymi przyjaciółmi a przyjaciółmi-Polakami, spotkanie z Polką-żoną Hindusa i jej dziećmi, a także co nowego u naszych POLcastowych bohaterów i muzyczna ciekawostka na koniec.

Zapraszamy na naszą stronę www.mypolcast.com.
Przekazujcie informacje innym.

Poleć:

O Autorze:

POLcast

POLcast is a weekly English language podcast, a colourful audio magazine delivered directly to your smartphone, computer or tablet. POLcast is created for everybody interested in Poland. If you have a Polish customer, colleague, girlfriend or grandmother - you will hear something helping you to enrich these relations. Each episode brings you interesting interviews, historical facts, trivia and more. Website:www.mypolcast.com

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.