Wodecki namówił Sośnicką do wspólnych występów

0
Zdzisława Sośnicka po latach wraca na estradę! Gwiazda dała się namówić Zbigniewowi Wodeckiemu i wystąpi z nim na dwóch koncertach. “Cieszę się, sam jestem ciekaw jak publiczność zareaguje” – powiedział PAP Life piosenkarz. O udziale w jubileuszowych koncertach Wodeckiego Zdzisława Sośnicka poinformowała na swoim profilu: “Przed chwilą potwierdziłam udział w koncercie jubileuszowym Z. Wodeckiego 23 marca 2017 w sali Ziemia MTP w Poznaniu. Wszystko przed nami…” – napisała gwiazda. “Namawiałem ją bardzo długo, wielokrotnie dzwoniłem i składałem propozycję, i nagle: a wiesz, zaśpiewam” – opowiada PAP Life Wodecki. Na pewno wspólnie wykonają duet “Z tobą chcę oglądać świat”. “Pomyślałem sobie, że przy tym zalewnie gwiazd, które nie raz objawiają się co tydzień, przyda się spotkanie z prawdziwą gwiazdą” – podsumowuje Wodecki. Na wieść o występie Sośnickiej fani wykupili bilety na koncert. Organizatorzy zapowiadają już dodatkowy – 22 marca.
Poleć:

O Autorze:

PAP

PAP to największa agencja informacyjna w Polsce. Zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu 250 dziennikarzy i 40 fotoreporterów przygotowuje serwisy informacyjne, z których korzystają media, instytucje, urzędy państwowe i przedsiębiorcy.

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.