Komedia na motywach historii Roba Forda

0

Brat zmarłego rok temu mera Toronto Roba Forda -Doug Ford określił producentów komedii, która wkrótce wchodzi na ekrany i dotyczy życia jego brata, jako drani.

W wywiadzie dla City News Doug Ford powiedział, że również skandaliczny jest moment wypuszczenia filmu, zaledwie kilka dni po pierwszej rocznicy śmierci brata.

Doug Ford przyznał, że wszyscy wiedzą o problemach z narkotykami i alkoholem Roba Forda, ale jego brat zwrócił się po pomoc i “wszyscy są z tego dumni”. Ktokolwiek chce na jego chorobie robić pieniądze jest po prostu draniem.

Film pod tytułem “Filth City” został wyreżyserowany przez Andy’ego Kinga do scenariusza Kinga i Danny’ego Polishchuków, ma plakat, na którym widać burmistrza ze strzelbą w ręku i fajką do palenia kokainy w ustach.

Film będzie miał premierę 25 marca o godzinie 20.00 i będzie projekcją zamykającą Canadian Film Fest. Ford zmarł 22 marca po walce z rakiem.

Aktor Pat Thornton gra postać Toma Hogga, który opisany jest jako uzależniony od narkotyków burmistrz, walczący o ponowny wybór.

Założyciel Canadian Film Fest Bern Euler uważa, że film będzie atrakcyjny dla widowni i nie powinien być traktowany zbyt poważnie, jest to komedia, która jest tylko oparta na motywach historii Roba Forda.

Poleć:

O Autorze:

Anna Głowacka

Interesuje się polityką polską i kanadyjską. Z wyształcenia pedagog, pracuje jako pracownik socjalny.

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.