Barre Workout – fitness gwiazd w baletowym wydaniu

0

Barre Workout jest treningiem zainspirowanym baletem, czerpie inspiracje również z innych zajęć fitness, na przykład z pilatesu. Dzięki temu pomaga wzmocnić mięśnie i poprawić postawę. Trening pokochały Madonna i Natalie Portman.

Barre workout to trening zainspirowany baletem. W roli głównej występuje tutaj drążek (barre), który pomaga zachować równowagę podczas treningu interwałowego o średniej intensywności. Trening pokochały już Madonna i Natalie Portman.

BW czerpie inspiracje również z innych zajęć fitness, na przykład z pilatesu. Dzięki temu pomaga wzmocnić mięśnie i poprawić postawę. Będzie to również jeden z największych hitów klubów fitness.

“Niezależnie od tego czy dopiero rozpoczynamy swoją przygodę z fitnessem, czy chcemy spróbować czegoś nowego, Barre Workout świetnie spełni nasze oczekiwania. To skuteczny sposób na rozwijanie masy mięśniowej przy jednoczesnej poprawie równowagi, elastyczność i zakresu ruchu. Mimo że opiera się na balecie, umiejętności taneczne czy wykonywania piruetów nie są tu potrzebne” – zapewnia Lidia Zamyłko, marketing manager sieci klubów fitness Holmes Place.

Poleć:

O Autorze:

PAP

PAP to największa agencja informacyjna w Polsce. Zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu 250 dziennikarzy i 40 fotoreporterów przygotowuje serwisy informacyjne, z których korzystają media, instytucje, urzędy państwowe i przedsiębiorcy.

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.

Read previous post:
Generał Różański opowiedział jak Macierewicz niszczy polską armię?

Minister Antonii Macierewicz chyba nie darzył mnie zaufaniem - powiedział we wtorek były dowódca generalny rodzajów sił zbrojnych gen. broni...

Close