Jak dobrze zaiwestować 25.000-30.000 dol.?

0

Każdy z nas chce pomnażać swój kapitał i robić to w taki sposób aby nie stracić inwestowanych pieniędzy. Możliwości jest bardzo dużo, choć nie wszystkie są wolne od ryzyka. Tym, którzy pytają jak inwestować pieniądze mogę podać kilka najważniejszych metod inwestowania.

Inwestycja w złoto jest to bardzo popularną formą inwestowania, choć w ostatnim czasie nie przynosi tak wiele zysków jak kiedyś.

Parę lat temu złoto nabierało wartości każdego dnia i trudno było powiedzieć, że za parę tygodni cena złota spadnie.

Złoto dopiero od niedawna stało się słabszą inwestycją, cena kruszcu wzrasta i się obniża i różnica skoku jest niewielka. Aby zyski były warte ryzyka (które jest niewielkie) musimy zainwestować większą sumę pieniędzy.

Wielu specjalistów uważa jednak, że warto trzymać część kapitału w postaci cennych kruszców jak złoto, srebro czy platyna. Kiedy zastanawiamy się jak zainwestować pieniądze to na myśl przychodzą nam lokaty bankowe z oprocentowaniem rocznym i jest to dobry pomysł. Brak jest tu ryzyka, jednak lokaty mają to do siebie, że oprocentowanie jest zbyt niskie.

Mając gotówkę możemy również pomyśleć o inwestycji w dzieła sztuki.

Obrazy, monety czy inne dzieła sztuki przybierają na wartości z każdym dniem i nigdy jej nie tracą, zwłaszcza unikaty. Ale uwaga trzeba się mieć na baczności aby nie naciąć się na falsyfikat.

Bezpieczną formą inwestowania w dzieła sztuki jest kupno obrazów współczesnych, prosto z pracowni artysty. Omijamy w ten sposób pośredników naliczających wysokie marże. Inna forma inwestycji to gra na giełdzie akcji lub giełdzie walutowej.

Bardzo szybko można pomnożyć swój kapitał, jednak dla amatora może stać się to bardzo wielkim ryzykiem.

Gra na giełdzie ma swoje zasady i nie możemy w stu procentach przewidzieć jak akcje i obligacje się zachowują w danym momencie.

Wielu próbowało wzbogacić się na szybko, jednak bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia stracili wszystko co zainwestowali. Możliwości i sposobów na inwestowanie jest wiele.

Możesz wybrać którąkolwiek z nich lub zdecydować się na inwestycje alternatywne typu Syndicate Mortgages, polegające na inwestowaniu w kanadyjski rynek nieruchomości uzyskując stale oprocentowanie minimum 8% rocznie od sumy zainwestowanej.

Twoja inwestycja ma pełne zabezpieczenie w nieruchomości (land & building) oraz rejestrację na tytule własności.

Aktualnie, znane i renomowane firmy deweloperskie oferują różne projekty budowlane w centrum Toronto i innych miastach prowincji Ontario i Kanady. Dostępne są 2, 3, 4 i 5-letnie terminy inwestycji.

Minimum inwestycji to 25.000-30.000 dol. By zainwestować, możesz użyć gotówki lub pieniędzy z konta oszczędnościowego lub emerytalnego typu RRSP, TFSA, LIRA, RRIF oraz RESP. Istnieje możliwość przelewu z tych kont na inwestycje.

Zainteresowanych proszę o kontakt.

Zdzisław Garbacz
Mortgage Investment Agent, Lic #13000810
Direct: 647-298-0865

Poleć:

O Autorze:

Contributor

Materiał nadesłany do redakcji.

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.